Dowiedz się o nas więcej

Nazywam się Klaudia Gajcy. Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam studia I i II stopnia. Praca z wybitnymi chirurgami szczękowo-twarzowymi pozwoliła mi poszerzyć moją wiedzę oraz zbudować solidne fundamenty wiedzy dotyczące budowy oraz specyfiki twarzy.
Pracuję z pasją!
Certyfikaty masażystki Kobido up uzyskałam na renomowanych szkoleniach. Stale poszerzam swoje umiejętności i uczęszczam na kolejne kursy i szkolenia. Za sobą mam już takie jak:  masaż Kobido up, masaż Kobido up master z masażem transbukalnym, kinesiotaping estetyczny, diagnoza i leczenie zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych, fizjoterapia estetyczna
twarzy oraz diagnostyka zaburzeń TMD.
Po pracy : miłośniczka górskich wędrówek, zakochana w swoim kocie, fanka planszówek, pasjonatka siatkówki oraz zagadek kryminalnych.


Cześć!!
Nazywam się Ewa Deryńska. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz absolwentką dwóch wydziałów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz Inżynierii Żywności i Organizacji Produkcji).

Odkąd pamiętam chciałam pomagać ludziom – sprawiać, aby mogli poczuć się lepiej.
Dwa lata temu, na sesji z Soul Coaching uświadomiłam sobie jak chcę, aby wyglądała moja praca. Mimo lęku, strachu i pokonywania swoich barier – dziś jestem terapeutką manualną twarzy. Terez sobie myślę – „ile razy bałaś się zamiany, a ta okazała się najlepszym co mogło Cię w życiu spotkać, doprowadzając do nowego, lepszego życia”.

Certyfikaty masażystki uzyskałam na renomowanych szkoleniach i kursach. Dotychczas brałam udział w takich kursach jak: Masaż Kobido Up, Master Kobido Up z Masażem Interbukalnym, Facetaping Estetyczny, Facelifting Transbukalny.
Moja praca jest moją pasją. Dlatego cały czas szkole się i pogłębiam swoją wiedzę. 

W wolnym czasie czytam książki związane z mindfulness, samoświadomością, medycyną dalekiego wschodu. Medytuję i kocham układać puzzle oraz klocki lego.
Swoje baterie ładuję poza miastem, spójnie z naturą i z dala od zgiełku.

Zespół

sesja zdjęciowa salon masaż kobido up kobidka

Dlaczego warto Nas wybrać?

Podchodzimy do swojej pracy holistycznie; w swojej pracy zwracamy
uwagę na wiele aspektów dotyczących manualnej terapii twarzy; zbieramy
szczegółowy wywiad, pytamy się o cele oraz intencje zabiegu; dużo
rozmawiamy

Nie proponujemy w  gabinecie wielu usług. Skupiamy się na byciu jak
najlepszymi z danej dziedziny. Uważamy, że jeśli ktoś jest do
wszystkiego to tak naprawdę nie jest w stanie zaoferować Ci
największej satysfakcji oraz pełnego profesjonalizmu i zadowolenia z
każdej proponowanej usługi, po prostu nie może być najlepszy ze
wszystkiego!

Posiadamy doświadczenie oraz podejście do pracy z pacjentami. Stale się szkolimy i podnosimy swoje kwalifikację, aby usługi, które
Wam oferujemy stały na najwyższym poziomie. Nie ma u nas „sztywnej” atmosfery, masaż to przyjemność! Już od samego wejścia dbamy o Ciebie i o to żebyś się dobrze czuł/czuła!

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się ze mną


Gotowa, by odkryć piękno Twojej twarzy? Skontaktuj się ze mną już dziś,
a razem zrealizujemy Twoje marzenia o idealnej urodzie!

Scroll to Top